Суши Хауз
суші хаус - всі продукти для суші
Япония

+38(044)393-07-67
office@sushihouse.ua
вул. Пирогівский шлях , 34
м.Київ , 03083

Офіційний сайт групи компаній Суші Хаус +38(044)393-07-67 office@sushihouse.ua

 

Історію своєї присутності в Україні Група Компаній «Суші Хаус» розпочала на початку 2002 року. У той час це був невеликий колектив однодумців з великими амбіціями і непереборної упевненістю в своїх силах.
Група Компаній «Суші Хаус» пройшла шлях від невеликої фірми до великої торговельної компанії. За оцінками незалежних експертів Група Компаній «Суші Хаус» утримує лідируючі позиції і займає більше половини ринку товарів для японської кухні. На сьогоднішній день це велика торгова FMCG компанія, представлена ??у всіх регіонах України. На сьогоднішній день ми маємо склади в багатьох великих містах і плануємо подальший розвиток для більш оперативного і якісного обслуговування наших клієнтів по всій території країни і ближнього зарубіжжя.
Широкий асортимент, постійна наявність товару на складі, індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка цінова політика зробили «Суші Хаус» надійним партнером, як для великих мережевих клієнтів, так і для невеликих і знову тільки відкривають свій бізнес новачків.
Завдяки високій якості продукції, що поставляється і професійній команді співробітників нашими партнерами на сьогодні є близько тисячі клієнтів по всій території України та ближнього зарубіжжя.
Ми працюємо з провідними виробниками продуктів для японської кухні по всьому світу. Група Компаній «Суші Хаус» є офіційним і ексклюзивним представником і самої відомої торгової марки соєвих соусів у світі ТМ «Kikkoman» і компанії «Кіккоман Трейдинг» в Україні. Нам довіряють постачальники по всьому світу - ми цінуємо і пишаємося цим.
Група Компаній «Суші Хаус» пропонує широкий вибір не тільки продуктів харчування, а так само обладнання та посуду для японської кухні. Знання особливостей столичного і регіональних ринків дає нам можливість пропонувати завжди актуальну і затребувану у всіх споживчих сегментах продукцію. Для початківців свою діяльність ми надаємо консультації та допомогу в підборі правильного асортименту продуктів і формування меню.
Роками відпрацьована система контролю якості дозволила відібрати оптимальні за смаковими і якісними характеристиками продукти, що ідеально підходять для японської кухні, що витримують стандарти великих мережевих, іміджевих, гастрономічних ресторанів, роздрібних магазинів, інтернет магазинів, кейтерингових компаній, рітейлу і клієнтів працюють в інших напрямках.
Група Компаній «Суші Хаус» є першою в Україні компанією, яка представила на ринку свої спеціалізовані та оригінальні бренди для професійної японської кухні SAP і JNP. Дані торгові марки зареєстровані як товарні знаки в багатьох країнах світу і виробляються на провідних заводах даної галузі. Якість продукту відстежують найкращі фахівці цього напрямку. У майбутньому ми плануємо виведення на ринок і інших торгових марок.
Група Компаній «Суші Хаус» запрошує до співпраці всіх існуючих і потенційних клієнтів, ми завжди зможемо забезпечити Вас необхідною продукцією в найкоротші терміни і з першокласним сервісом.

 

нова акція компанії ...
нові позиції прайс листа ...
акция с «Киккоман» ...
торгова марка SAP ...
открытие складов в Харькове ...
суші-семінар в Одесі...
интервью комерческого директора ...
 
 
Суші Хаус тел. +38(044)393-07-67 office@sushihouse.ua