ЕКСКЛЮЗИВНІ СВІТОВІ БРЕНДИ 

Свою історію Група Компаній «Суші Хаус» розпочала ще у 2002 році. У той час це був невеликий колектив однодумців з великими амбіціями і непереборною впевненістю в своїх силах.

За цей час Група Компаній «Суші Хаус» пройшла шлях від невеликого підприємства до компанії національного масштабу. Оригінальні бренди, що представлені на вітчизняному ринку JnP, SaP, Konishiki, Tea Power виробляються на провідних заводах та імпортуються в Україну з більш ніж 20-ти країн світу. Підтвердженням досягнень Групи Компаній «Суші Хаус» в своєму сегменті бізнесу, є довіра від всесвітньо відомих брендів глобального масштабу: Kikkoman, Hakumai, Kewpie, що надали можливість ексклюзивно представляти їх продукти на українському ринку.

За оцінками незалежних експертів, Група Компаній «Суші Хаус» займає лідируючі позиції у сегменті HoReCa. Реалізація асортиментного ряду товарів проводиться через власну дистриб’юторську компанію, з представниками в усіх регіонах України. Для більш оперативного і якісного обслуговування клієнтів по всій території країни і ближнього зарубіжжя, Група Компаній «Суші Хаус» відкрила опорні склади в більшості обласних центрів .

Широкий асортимент, постійна наявність товару, індивідуальний підхід та гнучка цінова політика, зробили Групу Компаній «Суші Хаус» надійним партнером, як для великих мережевих клієнтів, так і для дрібних, а також для тих, хто тільки розпочав свій бізнес. Завдяки високій якості продукції та професійній команді співробітників нашими партнерами на сьогодні є близько двох тисяч ресторанів, готелів, кафе, роздрібно-торгових точок, Інтернет-магазинів та інших покупців по всій території України та ближнього зарубіжжя.

Група Компаній «Суші Хаус» пропонує широкий вибір продуктів харчування, обладнання, посуду, чаю в сегментах HoReCa, Retail, Internet sales та інших. Знання особливостей столичного і регіональних ринків дає можливість пропонувати завжди актуальну продукцію, що має високий попит серед споживачів. Для хто тільки починає свою діяльність компанія надає консультації та допомогу в формуванні асортиментного ряду та маркетинговому позиціонуванні товарів.

Роками відпрацьована система контролю якості дозволила відібрати найкращі за смаковими та якісними характеристиками продукти та товари споживання, які ідеально підходять для різних клієнтів. Витримуючи стандарти великих мережевих, іміджевих, гастрономічних ресторанів, Інтернет магазинів, кейтерингу, рітейлу, компанія постійно розвивається та розширює свою діяльність в нових напрямках.

Група Компаній «Суші Хаус» запрошує до співпраці всіх існуючих і потенційних клієнтів. Ми завжди зможемо забезпечити Вас необхідною продукцією в найкоротші терміни та з першокласним сервісом.