Суши Хауз
суші хаус - всі продукти для суші
Япония

+38(044)393-07-67
office@sushihouse.ua
вул. Пирогівский шлях , 34
м.Київ , 03083

подождите - сейчас Вы будете перенаправлены на новую версию сайта

Кращий посуд від компанії «Суші Хаус»

    Компанія Суші Хаус Україна є постачальником не тільки інгредієнтів для японської та європейської кухонь, а й займається оптовим продажем посуду для японських ресторанів. Не дивлячись на порівняно новий напрям в діяльності компанії, яке стартувало на початку 2013 року, ми вже встигли завоювати довіру клієнтів по всій Україні. Як в Японії, так і в Україні, на ринку є безліч серій посуду для японських ресторанів. Ми пропонуємо купити на будь-який смак і гаманець.
    

        У нашому каталозі є:

•      керамічний посуд;

•      меламіновий посуд;

•      одноразовий посуд для доставки суші;

•      посуд з чавуну;

•      деревини і бамбука.

    Особливо важливо, щоб посуд для японської кухні по стилю і кольору підходила до дизайну інтер'єрів закладу при цьому була універсальна і замінна. З усіх серій японської посуду ми поставляємо на український ринок найбільш універсальні, які підходять до оформлення практично будь-якого японського ресторану.
    Посуд для ресторанів японської кухні має багато специфічних особливостей. Їх все важливо врахувати, щоб зробити правильне вкладення в ресторан. Серед важливих для вибору якостей посуду: зносостійкість, ефектність її дизайну, сполучуваність з іншими серіями. Ми не просто продаємо посуд, а й допомагаємо зробити правильний вибір серед численного асортименту, підібрати серію до стилю закладу або доукомплектувати вже існуюче рішення.
     Наш менеджер з продажу посуду, Тур Кирило, з легкістю проконсультує по будь-якому питанню вибору, розповість про дрібні особливості як посуду, так і обладнання, допоможе розрахувати необхідну кількість посуду для японської кухні і сформує оптимальний варіант для покупки.

Контактні дані менеджера по посуді, Тура Кирила:

тел. +380672466317    еmail: tur@sushihouse.ua

 

 
Суші Хаус тел. +38(044)393-07-67 office@sushihouse.ua