Суши Хауз
суші хаус - всі продукти для суші
Япония

+38(044)393-07-67
office@sushihouse.ua
вул. Пирогівский шлях , 34
м.Київ , 03083

«Суши Хаус» - Ваш дім суші продуктів.

 
все для суши
20.12.2011
Відбувся черговий VIP - семінар, організований компанією «Суші Хаус України» і «Кіккоман трейдинг» ...
25.11.2011
Про якість соєвого соусу...
18.11.2011
Локшина по - японськи...
1.09.2011
Суші-старт: відкриття бізнесу з доставки суші до оселі ...

    Група Компаній «Суши Хаус» пройшла шлях від невеликої фірми постачальника японських продуктів до великої торгової компанії, яка має налагоджену і обширну систему безперебійних поставок продукції для японської кухні, а також аксесуарів, обладнання і посуду для японських ресторанів по всій Україні і ближнього зарубіжжя. По оцінкам незалежних експертів Група Компаній «Суши Хаус» утримує лідируючі позиції і сьогодні займає більше половини ринка товарів для японської кухні.
    Група Компаній «Суши Хаус» співпрацює з провідними виробниками для японських ресторанів по всьому світу.
    Ретельно налагоджена система контролю якості дозволила відібрати оптимальні по смаковим і якісним характеристикам продукти, що ідеально підходять для японських блюд і витримують стандарти великих мережевих , іміджевих, гастрономічних ресторанів, Інтернет - магазинів, кейтерингових компаній, роздрібної торгівлі , а також клієнтів, які працюють в інших сферах.
    Постійна наявність продукції на складі, регулярні поставки і надійний контроль вихідних продуктів на стадії виробництва дають можливість шанувальникам японських делікатесів можливість насолодитись красою і свіжим смаком суші, ролів та інших гастрономічних вишукувань. Розширюючи асортимент продукції, ми прагнемо задовольняти зростаючий попит істинних цінителів японської кухні, тому завжди надаємо перевагу тільки якісним і перевіреним продуктам і торговим маркам. Відвідав наш сайт, Ви зможете вибрати все для японської кухні (все для суші), підібрати посуд, обладнання і аксесуари для ресторану, визначитись з вибором кращих продуктів для суші, ролів та інших блюд японської кухні. Широкий асортимент японських продуктів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, висококваліфікований персонал і гнучка цінова політика зробили «Суши Хаус» надійним партнером, як для великих мережевих клієнтів, так і для невеликих і для щойно розпочавших свій бізнес на ринку HoReCa. «Суши Хаус» працює на ринку японських продуктів уже 5 років. Ми – надійний і перевірений роками та багатьма провідними українськими ресторанами і барами постачальник японських продуктів, посуду та аксесуарів.
    Японська кухня завжди була і буде символом здорової і навіть цілющої їжі, а ми завжди готові Вам допомогти у виборі японських продуктів.

«Суши Хаус» - Ваш дім суші продуктів.
ТОВ «Суши Хаус Україна» являється одноосібним власником торгового знаку «Суши Хаус» («Sushi House»), а також його графічних зображень згідно свідоцтва № 124739, яке було зареєстровано в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг.
риба для суші
нова акція компанії ...
нові позиції прайс листа ...
акція з «Кіккоман» ...
торгова марка SAP ...
знайомство з культурою Японії ...
суші-семінар в Одесі...
про компанию ...
риба для суші...
відео репортаж ICTV...
 
Суші Хаус тел. +38(044)393-07-67 office@sushihouse.ua